Отзывы

А здесь Вы можете познакомится с отзывами наших клиентов, которые доверили нам свой праздник. И конечно же, оставить свой!

3 комментария на «“Отзывы”»

 1. Віталій та Марія! ??:

  Оля,  пишемо Вам з безмежною подякою за Вашу роботу.  Наше весілля пройшло,  і пройшло просто неперевершено дякуючи Вам.  Ми йшли на зустріч з Вами з великими надіями (адже ще під час першої переписки Ви зацікавили нас),  і сказати,  що наші надії виправдались — нічого не сказати. Ви — найкраща.
  З перших днів спілкування, Ви показали свій професіоналізм. Ми дуже вдячні Вам за Вашу допомогу під час підготовки до весілля, за Ваш креатив. Коли, після весілля всі гості підходили до нас і казали «Клас, ми ще такого не бачили, шикарне весілля», ми розуміємо що це в першу чергу Ваша заслуга. Ваша церемонія змусила всіх гостей розчулитись і прожити нашу історію разом з нами, Ваші конкурси були цікавими та підходящими для гостей як молодого так і старшого покоління.
  Ну звісно ж, Ви так таємниче берегти сюрпризи гостей для нас.
  Оля, Ви дійсно майстриня своєї справи. Ви талановита та світла людина від якої віє позитивом та добром.
  Ми бажаємо Вам творчого натхнення, безмежних сил та польоту фантазій!
  Щиро дякуємо! ??

 2. Юлія та Володимир 08.06.2019:

  Олічка, ми безмежно вдячні Вам за чудову роботу на нашому весіллі! Ви просто МОЛОДЕЦЬ! Все було на вищому рівні! Ви — справжнє джерело позитивних емоцій і оригінальних ідей.
  Дякуємо за теплі слова та веселі конкурси.
  Вам, ми бажаємо творчого натхнення, ентузіазму та багааато клієнтів!!!?

 3. Алiна:

  Олiчка, дуже Вам вдячнi!!! Ви найкраща ведуча) Ми дуже радi, що саме Ви провели наше перше свято)))
  Успiхiв Вам!!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

 • Наталія — 20.01.2019

  Олічка,Ви чудовий професіонал свого діла! Ми дякуємо Вам велике за чудовий день, який Ви для нас провели. Наше весілля було саме таким, яким ми задумали. І велика заслуга в цьому Ваша, від неймовірно романтичної церемонії до драйвових танців та конкурсів. Це був ліричний, емоційний та веселий день. Ми та наші гості в захваті від Вашої роботи. Дивлячись на фото, нас переповнюють тільки позитивні спогади і враження))) Щиро Ваші сім’я Гордійчук!

 • Алена — 18.01.2019

  Добрый день, Ольга! наконец нашла время выразить Вам огромную благодарность не только от нас, но и от всех гостей за такую суперовую программу и музыку. Все было на высоте и то, как мы себе это представляли: ненавязчиво, но очень весело. На торжестве вы были не просто нашей ведущей, а как отметили гости в «нашей тарелке». спасибо Вам за проделанную работу и процветания Вашему делу!
  От души, семья Ющенко!)

 • Дарья — 18.01.2019

  Олечка! Для Вас много-много слов благодарности за проведение праздника «рождения семьи». Все было проведено на высшем уровне, гости очень долго вспоминали со словами восхищения! А я в свою очередь всегда рекомендую Вас на любое торжество, потому что знаю Ваш подход и ответственность! Процветания, гармонии и благодарных клиентов!

 • Юлія — 17.01.2019

  Зі словами глибокої вдячності хочу звернутися до головнеї феї нашого свята — Олечки. Олечко, Ви «зробили наше свято». Починаючи від Вашого зовнішнього вигляду, яке було підібрано відповідно до теми нашого весілля і закінчуючи критезним флешмобом, від якого були в захваті всі гості. Дуже сподабалися всі конкурси, романтична тематика ведення весілля. Дуже Вам вдячна, що дослухалися до всіх наших побажань і зробили наш день — 21.07.18 найкращим. Завдяки Вашій роботі своє весілля хочеться з чоловіком повторити. Дякую Вам!

 • Светлана — 12.01.2019

  Ольга, спасибо Вам за то, что помогли нам с мужем создать незабываемый праздник для нас и наших близких, который мы вспоминаем с весьма теплыми эмоциями. Вы сумели во время свадьбы так красиво донести нашу историю любви нашим гостям, сделали так, что мы полностью прочувствовали, что это был наш день, но при этом и ни один гость не остался без внимания. Мы и наши гости невероятно довольны Вашей работой. Желаем Вам, чтобы Ваше дело и дальше успешно развивалось и Вы дарили позитивные эмоции многим людям. Светлана и Игорь

 • Алла — 12.01.2019

  От всей души хотим поблагодарить нашу ведущую Олечку! Благодаря Вам наша свадьба прошла именно так как мы этого хотели, в атмосфере любви, нежности и в тоже время веселья, зажигательных конкурсах, которые не оставили равнодушными никого из гостей. Были учтены все наши пожелания.
  Свадьба ещё не закончилась, а наши гости уже были в полном восторге от праздника!
  Так что ещё раз хотим Вас поблагодарить за вашу работу, за крутую подачу конкурсов, шуток и за то что Вы очень любите своё дело и вкладывает душу в то что делаете, это чувствуется!!!
  Алла и Андрей.

 • Олена — 11.01.2019

  Весілля моєї старшої донечки було організовано та продумано Ольгою на високому рівні. Це було прекрасне, тепле,затишне свято. Перевагою ведучої є те, що все дійство побудоване на деталізації знайомства і розвитку стосунків пари молодят. Вони, як і належить, є центром свята. Важливим було і дотримання національних традицій, але в сучасній формі. Ведуча та музичний супровід мають багато цікавих, нестандартних ідей для роботи з гостями свята. Саме завдяки їм згадки про цей прекрасний урочистий день є теплими та приємними. Дякую за якісну роботу. Це вже моя друга співпраця з Олею. І впевнена,що не остання.

 • Константин — 19.06.2018

  Олечка, спасибо Вам огромное за праздник, который Вы нам провели! На следующий день звонили все наши гости и говорили, насколько восхищены Вашей душевностью и положительной энергетикой, которой Вы заряжали «публику». Благодаря Вашим стараниям праздник прошел легко и весело. Атмосфера дружеского тепла и весеннего настроения не покидала нас целый вечер. Ваша идея «весенних цветов» попала в точку. Мы будем Вас рекомендовать свои друзьям и знакомым. Желаем Вам творческих успехов, развития Вашего хорошего дела и много новых идей! С уважением, Татьяна и Константин